فرماندار پارسیان در بازدید از موکب امام خامنه ای چهواز:عشق و ارادت نسبت به زائر اربعین بین مردم ولایتمدار چهواز موج می زند

فرماندار پارسیان در بازدید از موکب امام خامنه ای چهواز:عشق و ارادت نسبت به زائر اربعین بین مردم ولایتمدار چهواز موج می زند

 

 

فرماندار پارسیان در بازدید از موکب امام خامنه ای(حفظه الله تعالی)روستای چهواز

 

عشق و ارادت نسبت به زائر اربعین بین مردم ولایتمدار چهواز موج می زند

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،مهندس اصغر هاشمی در بازدید از موکب امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) اظهار داشت: شهرستان پارسیان دارای پنج موکب فعال است که از جمله موکب های که فضا و امکانات در آن به بهترین شکل خود فراهم است امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) در روستای ولایتمدار چهواز می باشد.

وی افزود:فضای بسیار معنوی در این موکب حاکم است و عشق و ارادت نسبت به زائر اربعین بین مردم ولایتمدار چهواز موج می زند مهندس هاشمی امکانات این موکب را بسیار خوب و مطلوب دانست و اظهار داشت:غیر از صرف سه وعده غذایی،چایخانه، غرفه های کودک، واکس، خدمات رفاهی و برنامه های متنوع فرهنگی در طول 24 ساعت شبانه روز با همدلی مثال زدنی اهالی روستا و قرار دادن خانه های اهالی برای استراحت‌ زوار این موکب را از دیگر موکب ها متمایز ساخته است.

گفتنی است:موکب های شهرستان پارسیان در مسیر حرکت زوار اربعین از استان های سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان و همچنین کشورهای پاکستان و افغانستان به سمت مرز شلمچه قرار دارند که هر ساله میزبان بیش از سیصد هزار زائر حسینی در ایام‌ اربعین هستندافتتاح طرح شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان،تعاونی ملی برتر در هرمزگان

 

 افتتاح طرح شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان،تعاونی ملی برتر در هرمزگان

 

با حضور فرماندار پارسیان و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان توسط مقام عالی وزارت صورت گرفت

 

 افتتاح طرح شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان،تعاونی ملی برتر در هرمزگان

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،روز سه شنبه هفتم شهريورماه،طرح شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان بعنوان طرح تعاونی برتر جنوب کشور به همراه ۳۹ طرح تعاونی جنوب شرق کشور (هرمزگان، یزد،کرمان، سیستان و بلوچستان) در هفتمین روز از هفته تعاون با حضور مقام عالی وزارت (سید صولت مرتضوی،وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

 

 لازم به ذکر است از بین طرح های بهره برداری شده در هفته تعاون در این مراسم شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان بعنوان نماینده ملی پهنه جنوب شرق کشور منتخب شد. مهندس هاشمی،نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان در رابطه با افتتاح این طرح گفت: این طرح با ۲۶ میلیارد اعتبار شخصی و ٤ میلیارد تومان اعتبار از منبع تامین اعتبارات (تبصره ۱۶) راه اندازی شده است.

 

وی افرود: با اجرای این طرح برای ٢٨ نفر اشتغال مستقیم و برای بیش از پنجاه نفر دیگر نیز اشتغال غیر مستقیم ایجاد شده است.

 

فرماندار پارسیان با اشاره به اینکه همزمان با تجلیل از منتخبین استانی هجدهمین جشنواره تعاونی های برتر امروز سه شنبه در محل طرح شرکت تعاونی آبزی گسترش شریفی پارسیان واقع در روستای خردو این شهرستان برگزار گردید ابراز امیدواری کرد: حوزه تعاون حوزه بزرگ و گسترده ای است که درحوزه اشتغال تاثیر گذاری بسزایی داشته است.پیام تبریک فرماندار پارسیان بمناسبت روز کارمند

پیام تبریک فرماندار پارسیان بمناسبت روز کارمند

 

 

کارمندان همت و تلاششان،گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها،رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است

 

پیام تبریک فرماندار پارسیان بمناسبت روز کارمند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان، مهندس اصغر هاشمی،فرماندار شهرستان پارسیان با صدر پیامی بمناسبت چهارم شهريورماه، این روز به تمامی کارمندان شاغل در مجموعه های مختلف اداری شهرستان پارسیان تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهارم شهریورماه که مزین به نام "روز کارمند" در هفته دولت است،کارمندانی که جزء سرمایه های ارزشمند دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند لذا این روز فرصتی برای قدردانی شایسته از کارکنان ساعی، خدوم، شریف و مردم محور است.

در نظام اسلامی کارمندان و کارگزاران اجرایی در مسیر خدمت رسانی به مردم از جایگاه ویژه ای برخوردارند،حضور پررونق ومتعهدانه کارمندان خدوم و ساعی منشاء خدمات سازنده ای است که ثمرات آن را همگان شاهد و ناظر خواهند بود.

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته ‌ای است که هدف‌ شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است از آن‌ جا که کارگزاران و کارمندان هر کشور نقشی اساسی در شکوفایی و پیشرفت آن کشور دارند، از این رو، شایسته است آنان هم‌ گام با توسعه‌ روزافزون علمی جهان، به بالندگی و رشد علمی برسند.

امید آنکه با همدلی ، صمیمیت و محبت در محیط کار واخلاق مداری ، در جهت اعتلاء و عظمت نام کشورمان گام های موثری برداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت ؛ روز کارمند را به کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان پارسيان تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم شریف شهرستان پارسيان، از درگاه ایزد بارتعالی مسئلت می نمایم

 

 اصغر هاشمی

فرماندار شهرستان پارسیانآئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان/روح تازه در کالبد ادارات پارسیان با تغییر مدیران

 

آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان/روح تازه در کالبد ادارات پارسیان با تغییر مدیران

 

با حضور فرماندار پارسیان و مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان برگزار شد

 

آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان/روح تازه در کالبد ادارات پارسیان با تغییر مدیران

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،مراسم تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسيان با حضور مهندس اصغر هاشمی،فرماندار پارسیان و مهندس قاسمی،معاون عمرانی و برنامه ریزی و مجید بنائی زاده حراست فرمانداری پارسیان و مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان هرمزگان و هیات همراه در محل فرمانداری برگزار شد.

 

. فرماندار شهرستان پارسیان در این آئین ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات مجموعه همکاران منابع طبیعی در حفاظت و احیای پوشش جنگلی و مرتعی در استان و کشور و تشکر از زحمات ۹ ساله خزعل خواجه در دوران ریاست این اداره و مجموعه همکارانش اظهار داشت:اهتمام به منابع طبیعی و محیط زیست یکی از مهمترین ارکان توسعه پایدار است.

 

وی افزود: احترام به طبیعت، احترام به زندگی‌مان است و مسئولیت انسانی و اجتماعی حکم می‌کند که در کلیه شئون زندگی خود اعم از زندگی شخصی و خانوادگی و زندگی شغلی خود،حفظ طبیعت را در اولویت قرار دهیم. نماینده عالی دولت تاکید کرد: پيگيری کار و مطالبات به حق مردم،تکریم ارباب رجوع،رضایت مردم،حضور به موقع در ادارات، پاسخگویی به مکاتبات کمیته برنامه‌ریزی و ارسال گزارش سه ماه عملکرد از موضوعات مهم برای ما برای در مورد همه مدیران این شهرستان است.

 

. مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان نیز در این آئین ضمن تقدیر از زحمات خزعل خواجه گفت: صیانت و حفاظت از مراتع و جنگل ها اولویت مهم منابع طبیعی استان هرمزگان می باشد و با توجه به شرایط استراتژیک و در حال توسعه شهرستان پارسيان و وجود صنایع انرژی‌بر و طرح های سرمایه‌گذاری و گردشگری شهرستان از اولویت های ما بوده است.

 

در این مراسم ضمن تکریم وتقدیر از خزعل خواجه رئیس پیشین منابع طبیعی شهرستان پارسیان وی تودیع و عبدالله ابراهیمی بعنوان سرپرست جدید این اداره معارفه شد.

 پیام تبریک مهندس هاشمی،فرماندار پارسیان بمناسبت روز پزشک

 

 پیام تبریک مهندس هاشمی،فرماندار پارسیان بمناسبت روز پزشک

 

بصورت ویژه برای پزشکان فهمیم و توانمندی صادر شد که در شهرستان پارسیان خدمت می‌کنند

 

 پیام تبریک مهندس هاشمی،فرماندار پارسیان بمناسبت روز پزشک

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان، مهندس اصغر هاشمی به مناسبت سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام،ابوعلی سینا، روز پزشک را به جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی به خصوص پزشکانی که در شهرستان پارسیان خدمت می کنند تبریک گفت.

 

. متن پیام مهندس هاشمی بدین شرح است:

 

هوالشافی

 

 هر آنکس خدمت جانان به جان کرد

 به گیتی نام خود را جاودان کرد

 

 نامگذاری اول شهریور به نام روز پزشک در زادروز بوعلی سینا پزشک و دانشمند برجسته ایرانی نشان از توجه و اهمیت این حرفه مقدس در کشورمان دارد.

 بدون تردید سلامت جسم و امنیت روحی جامعه، مرهون خدمات حیات بخش طبیبان و پزشکان فرهیخته و قسم خورده ای است که در صف اول خدمت به مردم با همدلی، همکاری ،صبر و ایثار خود، التیام بخش دردمندان و بیماران در سایه ی پر مهر حق تعالی حضور پر رنگ دارند.

 امسال روز پزشک یاد آور رشادت ها ، ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های پزشکان متعهدی است که در کارزار کرونا جامه خدمت پوشیدند و تلاش کردند رخت تندرستی به تن آسیب دیدگان و مبتلایان کرونا کنند.

اینجانب فرا رسیدن این روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فهیم و توانمند شاغل در شهرستان پارسیان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای تمام زحمت کشان این راه مقدس،آرزوی سلامتی، توفیق روز افزون و سربلندی می نمایم.

 

 اصغر هاشمی

 فرماندار شهرستان پارسیاناز اخطار فرماندار پارسیان به مدیران و پیمانکارانی که ترک فعل کنند تا مصوب شدن میدان چهار راه خلف،معروف به چهار راه مرگ

 

از اخطار فرماندار پارسیان به مدیران و پیمانکارانی که ترک فعل کنند تا مصوب شدن میدان چهار راه خلف،معروف به چهار راه مرگ

 

آنچه در جلسه امروز شورای ترافیک گذشت

 

از اخطار فرماندار پارسیان به مدیران و پیمانکارانی که ترک فعل کنند تا مصوب شدن میدان چهار راه خلف،معروف به چهار راه مرگ

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست مهندس اصغر هاشمی،فرماندار و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه مصوبات جلسه قبل توسط دبیر جلسه قرائت و دستگاه ها و ادارت گزارش اقدامات خود در جهت اجرایی نمودن مصوبات را ارائه نمودند.

 

سپس چند طرح تصویب شد که مهمترین این طرح ها احداث میدان چهار راه خلف معروف به چهار راه مرگ بود که تاکنون چندین نفر را به کام مرگ کشانده بود و باعث نارضایتی مردم شده بود

 

در این جلسه مصوب شد پس از انجام موارد مطرح شده قانونی و ایمنی، این اقدام صورت گیرد

 

مهندس هاشمی با اشاره به اینکه برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و بهبود عبور و مرور شهری دارد عنوان کرد به همه مدیران و پیمانکارانی که ترک فعل کنند اخطار میدهم هیچ گونه مماشاتی در برخورد با کسانی که جان مردم را به خطر بیاندازند نخواهم داشت

 

وی تاکید کرد:اصل و مبنای شورای ترافیک، فرهنگ سازی و آموزش است و باید به این دو مقوله توجه ویژه ای شود همچنین تصویب طرح های غیر استاندارد علاوه بر اینکه احتمال بروز سوانح ترافیکی را افزایش می دهد،نارضایتی مردم را هم در پی خواهد داشت.

 

در پایان اعضا در خصوص مشکلات ترافیک شهرستان بحث و تبادل نظر نمودند و تصمیماتی اتخاذ گردید

 آئین تودیع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان

 

با حضور فرماندار پارسیان و سرپرست معاونت امور صید و بنادر هرمزگان برگزارشد

آئین تودیع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان

 

 

آئین تودیع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان

آئین توديع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان با حضور فرماندار پارسيان و سرپرست معاونت امور صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،طی حکمی از سوی مدیرکل شیلات هرمزگان و در مراسمی با حضور مهندس اصغر هاشمی،فرماندار شهرستان پارسيان و مهندس جوانمرد،سرپرست معاونت امور صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان،رئیس پیشین شیلات شهرستان پارسيان تکریم و رئیس جدید شیلات این شهرستان معارفه گردید.

در ابتدای این آئین،مهندس هاشمی،فرماندار شهرستان پارسیان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات محمدصالح طاهری نسب، برای ادامه راه و شروع به خدمت حسین حسینی، جوان با تجربه و متخصص و بومی هرمزگان آرزوی موفیقت نمود

مهندس هاشمی با اشاره به اهمیت شغل صیادی در این شهرستان تاکید کرد از ریاست جدید میخواهم با برنامه‌ریزی دقیق و کار مضاعف بمنظور رفع کمبودهای صيادان و همچنین برای فعالیت بهتر در سطح شهرستان گام بردارد.

در پایان این مراسم محمد صالح طاهری نسب تکریم و حسین حسینی به عنوان سرپرست جدید اداره شیلات شهرستان پارسیان معارفه شد

*گفتنی است ریاست حراست اداره کل شیلات هرمزگان،سمت جدید و مقصد بعدی محمد صالح طاهری نسب،ریاست پیشین اداره‌ شیلات شهرستان پارسيان می باشدآئین تودیع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان

 

با حضور فرماندار پارسیان و سرپرست معاونت امور صید و بنادر هرمزگان برگزارشد

آئین تودیع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان

آئین توديع و معارفه رئيس شيلات شهرستان پارسيان با حضور فرماندار پارسيان و سرپرست معاونت امور صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان،طی حکمی از سوی مدیرکل شیلات هرمزگان و در مراسمی با حضور مهندس اصغر هاشمی،فرماندار شهرستان پارسيان و مهندس جوانمرد،سرپرست معاونت امور صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان،رئیس پیشین شیلات شهرستان پارسيان تکریم و رئیس جدید شیلات این شهرستان معارفه گردید.

در ابتدای این آئین،مهندس هاشمی،فرماندار شهرستان پارسیان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات محمدصالح طاهری نسب، برای ادامه راه و شروع به خدمت حسین حسینی، جوان با تجربه و متخصص و بومی هرمزگان آرزوی موفیقت نمود

مهندس هاشمی با اشاره به اهمیت شغل صیادی در این شهرستان تاکید کرد از ریاست جدید میخواهم با برنامه‌ریزی دقیق و کار مضاعف بمنظور رفع کمبودهای صيادان و همچنین برای فعالیت بهتر در سطح شهرستان گام بردارد.

در پایان این مراسم محمد صالح طاهری نسب تکریم و حسین حسینی به عنوان سرپرست جدید اداره شیلات شهرستان پارسیان معارفه شد

*گفتنی است ریاست حراست اداره کل شیلات هرمزگان،سمت جدید و مقصد بعدی محمد صالح طاهری نسب،ریاست پیشین اداره‌ شیلات شهرستان پارسيان می باشدپیام تسلیت فرماندار شهرستان پارسيان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

 

مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان  با صدور پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت گفت.متن پیام بدین شرح است:
 

 اهداى بیش از ١٠٠ جلد کتاب از کتابخانه شخصى فرهنگ سالمى فرماندار پارسیان به کتابخانه باقرالعلوم پارسیان

 با توجه به اهمیت ترویج سنت اهدای کتاب در جامعه هدف صبح امروز سالمى فرماندار شهرستان پارسیان بیش از ١٠٠ جلد کتاب از کتابخانه شخصى و مولفه هاى خو در راستای افزایش درک، آگاهی و ارتقای فرهنگی عمومی به کتابخانه باقرالعلوم اهدا کرد.