» » » بازدید دکتر میرزاد فرماندار پارسیان از روستای فومستان


بازدید دکتر میرزاد فرماندار پارسیان از روستای فومستان

 

بازدید دکتر میرزاد فرماندار پارسیان از روستای فومستان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ،دکتر میرزادفرماندار شهرستان به اتفاق جمعی از مسوولین ادارات از روستای فومستان بازدید نموده و با مردم ،شورا و دهیار روستا دیدار نمودند.

 

دکتر میرزاد با حضور در جمع مردم فومستان ضمن تشکر از مشارکت خیرین و مردم در احداث مدرسه،عمران و آبادانی روستا گفت :امیدواریم با کمک و تعامل مردم و خیرین نیک اندیش شاهد توسعه همه جانبه در روستا باشیم .

 

ایشان ،خدمت رسانی به روستائیان را از مهمترین اهداف در دولت جمهوری اسلامی برشمرد وافزود : دیدار با روستائیان باعث ایجاد انگیزه مضاعف و قوت قلب مسئولین می شود و با این امید در روستاها حضور می یابیم تا گره ای از مسائل و مشکلات را بگشائیم و امیدواریم ارتباط دهیار و شورا با مسئولین بیشتر باشد.

 

نماینده عالی دولت با بیان اینکه روستای فومستان از لحاظ موقعیت جغرافیایی میتواند یکی از روستاهای هدف گردشگری باشد گفت : با در نظر گرفتن فضایی به عنوان مرکز محله و برنامه ریزی و چراغانی تپه وسط روستاو احداث پارک و بازسازی آسیابهای بجا مانده از نیاکان ، زمینه جذب گردشگر و رونق و توسعه گردشگری این روستا فراهم خواهد شد.

 

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش پارسیان با اشاره به اتمام تعهد خیر مدرسه ساز در این روستا گفت : اعتبار تکمیل مدرسه فومستان سهم دولت محقق شده و با توجه به برگزاری مناقصه و مشخص شدن پیمانکار،ابراز امیدواری نمود این فضای اموزشی در سالی تحصیلی جدید مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

دکتر میرزاد در پاسخ به مطالبه شورا ،دهیار و مردم روستای فومستان در حوزه ورزشی گفت امیدواریم با کمک اعتبارات تملک دارایی و حمایت استاندار معزز بتوانیم کلنگ سالن ورزشی را در این روستا به زمین زده تا جوانان روستا از این نعمت بهره مند شوند

 

رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه با اشاره به تحولات پیش روی شهرستان و توسعه منطقه ویژه صنایع انرژی بر ،گفت : در آینده نزدیک با ایجاد صنایع پتروشیمی و فولاد و... بسترهای اشتغال برای جوانان فراهم خواهد شدو ضروری است جوانان جویای کار در جهت مهارت اموزی و کسب تخصص های لازم تلاش مضاعف داشته باشند.

بازدید دکتر میرزاد فرماندار پارسیان از روستای فومستان

 

بازدید دکتر میرزاد فرماندار پارسیان از روستای فومستان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.