» » » دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان : نیروی انتظامی باید بر پایه اخلاق وفرای قانون با مردم مواجه شود .


دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان : نیروی انتظامی باید بر پایه اخلاق وفرای قانون با مردم مواجه شود .

 

دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان : نیروی انتظامی باید بر پایه اخلاق وفرای قانون با مردم مواجه شود .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور دکتر میرزاد فرماندار پارسیان و با حضور بخشداران ، ،  اعضای شورای تامین ، شهرداران ، مسئولین ادارات در محل ستاد نیروی انتظامی پارسیان برگزار گردید .

 

فرماندار پارسیان ، هفته نیروی انتظامی را به باغبانان عدالت اجتماعی در جامعه ایران اسلامی تبریک گفت و بیان داشت : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، سازمانی است در اطاعت فرماندهی کل قوا و وابسته به وزرات کشور و با هدف استقرار نظم و امنیت ، تامین آسایش عمومی و فردی ، نگهبانی و پاسداری از دستاورده های انقلاب شکل گرفته است .

 

دکتر میرزاد، رئیس شورای تامین شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی وظایف گسترده و متنوعی دارد ، اظهار داشت : گستردگی و تنوع شغلی نیروی انتظامی نشانگر این است که این نیرو تا چه حد برای کشور دارای اهمیت است و انجام وظیفه اش با دشواری همراه است .

 

فرماندار پارسیان در ادامه با بیان اینکه بخشی از اعتماد عمومی به نظم و دولت از عملکرد نیروی انتظامی حاصل میشود ، خاطر نشان ساخت : سرمایه عمومی بزرگترین سرمایه است و بخشی از سرمایه اجتماعی در اختیار و به دست نیروی انتظامی است .

 

دکتر میرزاد نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه مردم شکل حاکمیت ، اخلاق حاکمیت و تغییر در رفتار حاکمیت را در چهره نیروی انتظامی و برخورد آنها می بینند ، گفت : برای مردم جزئیات مطرح نیست آنچه در ذهن مردم می ماند ، پیشانی نظام برای مواجه شدن با مردم است که یک بخش بزرگش نیروی انتظامی است .

 

فرماندار پارسیان ، نیروی انتظامی به عنوان بخش بزرگ حاکمیت و نظام برای مردم دارای اهمیت است ، عنوان کرد: آن وقت است که برخورد نیروی انتظامی ، (شکل برخورد و تعامل آنها) ، اقتدار ، ادب ، اخلاق و مهارت حرفه ای نیروی انتظامی را مردم لمس می کنند .

 

رئیس شورای تامین شهرستان پارسیان ، مشارکت مردم را مهمترین شرط پایداری امنیت برشمرد و گفت : تامین امنیت با مشارکت مردم محقق می شود و ایران اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایثار و شهادت از امنیت مطلوبی برخوردار است .

 

رئیس شورای اداری پارسیان افزود: نیروی انتظامی باید بر پایه اخلاق وفرای قانون با مردم مواجه شود .

 

فرماندار پارسیان در ادامه تصریح نمود و افزودند : اخلاق فرای قانون است هم در زندگی اجتماعی و هم زندگی فردی و حتی در داخل منزل شخص ، نمی شود در خانه مان با قانون خشک زندگی کرد و ناچار باید با اخلاق ، رفتار ، محبت ، مهربانی و ((جعل بینکم موده )) برخورد کرد ، باید مودت و رحمت در خانواده باشد تا خانواده کانون آرامش و نظم باشد .

 

دکتر میرزاد در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای شبانه روزی سبزپوشان و تمام نیروهای نظامی و انتظامی ، گفت : کار شما بسیار سخت و سنگین است ما مسئولین تلاشهای شما را لمس و احساس میکنیم و برای همه شما آرزوی سلامتی و موفقیت توأم با عزت و سربلندی از خداوند منان مسئلت داریم

 

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.