» » » فرماندار پارسیان: مطالبه‌گری برای حل مشکلات مردم، موثر است


فرماندار پارسیان: مطالبه‌گری برای حل مشکلات مردم، موثر است

فرماندار پارسیان: مطالبه‌گری برای حل مشکلات مردم، موثر است

فرماندار پارسیان در دیدار با اصحاب رسانه، گفت: رسانه‌ها برای حل مشکلات مردم، مطالبه‌گر باشند چراکه مطالبه‌گری سازنده در مسیر حل مشکلات مردم، موثر و ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان، اصغر هاشمی، فرماندار جدید پارسیان در دیدار با خبرنگاران، اصحاب رسانه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، با بیان اینکه می‌طلبد از ظرفیت پارسیان به خوبی استفاده شود، اظهار کرد: با کمک اصحاب‌رسانه و مطالبه گری سازنده در پی‌رفع مشکلات مردم خواهیم بود.

وی با تاکید بر لزوم خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها، گفت: تمامی توان خود را برای خدمت رسانی به مردم شریف این شهرستان به کار خواهم گرفت.

فرماندار پارسیان، با بیان اینکه مشکلات شهرستان را اولویت بندی کرده‌ایم، تاکید کرد: از بدنه مردم هستم و خدمتگزار آنها خواهم بود.

هاشمی، خطاب به خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار کرد: همه دغدغه و فعالیت خود را در راستای مطالبه گری و انتقاد سازنده انجام دهید تا بتوانیم در کنار هم مشکلات مردم شهرستان را رفع نماییم چراکه برای ارتقای کیفیت خدمات قابل ارائه در شهرستان نیازمند نقد سازنده هستیم.

نماینده عالی دولت در پارسیان، با اشاره به پتانسیل های شهرستان، خاطرشان کرد: اصحاب رسانه سرمایه و ظرفیت بزرگ ما هستند و در شهرستان از این ظرفیت به صورت جهادی استفاده می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد با کمک رسانه ها، شهرستان پارسیان را در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار دهیم.

فرماندار پارسیان: مطالبه‌گری برای حل مشکلات مردم، موثر است

 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.