» » » نشست اعضای شورای شهر پارسیان با فرماندار شهرستان پارسيان


نشست اعضای شورای شهر پارسیان با فرماندار شهرستان پارسيان

نشست اعضای شورای شهر پارسیان با فرماندار شهرستان پارسيان

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان پارسيان؛ اعضای شورای شهر پارسیان با حضور در محل فرمانداری پارسیان در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست، علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط اعضای شورای اسلامی شهر پارسیان، طرح‌های انجام شده و در دست اجرای شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید  طرح‌های اولویت‌دار برای اجرا  شناسایی و در مورد نحوه شروع فعالیت‌ها تبادل نظر صورت گیرد.

فرماندار شهرستان پارسیان بر جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمات‌رسانی به مردم شریف و نجیب پارسیان و کسب رضایت شهروندان تاکید کرد و گفت: از مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم و خدمت‌رسانی مناسب، تعامل، همکاری، توجه به قوانین و مقررات و برنامه‌ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری است.

مهندس فرهنگ سالمی اظهار داشت: باید همگی تلاش کنیم  با همدلی و صمیمیت و بدور از هرگونه حاشیه در راستای حل مشکلات و مسائل شهرستان و پیشرفت و توسعه آن در ابعاد مختلف و در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم شریف منطقه گام برداریم؛ هنر ما باید این باشد از ظرفیت‌های ویژه مردمی‌ برای مشارکت امور شهر و در تمامی‌ ابعاد، کمال بهره‌برداری و استفاده را ببریم.

نشست اعضای شورای شهر پارسیان با فرماندار شهرستان پارسيان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.