» » » فرماندار پارسیان استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی برای بهبود سرانه مطالعه امری ضروری است


فرماندار پارسیان استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی برای بهبود سرانه مطالعه امری ضروری است

فرماندار پارسیان استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی برای بهبود سرانه مطالعه امری ضروری است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان، مهندس رضاپور فرماندار پارسیان در نشستی با اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان که با حضور رئیس کتابخانه های عمومی، شهرداران و با حضور شورای شهرستان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد، افزود: با استفاده از اپلیکیشن های موجود می توان سرانه مطالعه را در بین آحاد جامعه افزایش داد .

 

فرماندار پارسیان در این نشست گفت: در شرایط کرونا در جامعه باید از ظرفیت اپلیکیشن های موجود در زمینه کتاب و نیز کتابهای صوتی  استفاده و به مردم شریف و دانش آموزان اطلاع رسانی تا همه از این ظرفیت به خوبی بهرمند شوند.

 

فرماندار شهرستان همچنین استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای بهبود سرانه مطالعه را ضروری دانست و تصریح کرد: نیازمند هم‌افزایی و اهتمام تمامی گروه‌ها و دستگاه‌ها برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه هستیم.

 

رضاپور با تقدیر از تلاش های فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی در ترویج مطالعه، عنوان کرد: حمایت از این نهاد فرهنگی که در راستای توسعه فرهنگی کشور بویژه شهرستان گام برمی دارد امری ضروری و وظیفه ی همگانی است.

 

 فرماندار  رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در این جلسه گفت:افکار و اندیشه‌های انسان به گونه ایست که شاید مطالعه برای او جرقه‌ای باشد برای تغییر یک شهر یا توسعه و آبادانی لذا کتابخوانی جایگاه مقدسی دارد

 

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان و تمامی کتابداران ، افزود: گسترش فرهنگ مطالعه باید در اولویت فعالیت ادارات و سازمان‌ها قرار بگیرد،خاطر نشان کرد: مطالعه کردن غذای روح انسان است و باید همچنانکه به خوراک و پوشاک اهمیت داده می‌شود به غذای روح هم اهمیت داده شود.

فرماندار پارسیان استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی برای بهبود سرانه مطالعه امری ضروری است

 

 

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.