» » » با پیگیری دکتر جادری استاندار هرمزگان و تلاش متعدد رادمهر فرماندار پارسیان در راستای ارتقاء معیشت مرزنشینان صادرات تجاری از گمرک شیوء فراهم شد.


با پیگیری دکتر جادری استاندار هرمزگان و تلاش متعدد رادمهر فرماندار پارسیان در راستای ارتقاء معیشت مرزنشینان صادرات تجاری از گمرک شیوء فراهم شد.

کناری مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان خبرداد : با پیگیری دکتر جادری استاندار هرمزگان و تلاش متعدد رادمهر فرماندار پارسیان در راستای ارتقاء معیشت مرزنشینان صادرات تجاری از گمرک شیوء فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان بازدید مهندس کناری مدیرکل محترم امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق و کالا و ارز استان هرمزگان از گمرک بندر شیوء شهرستان پارسیان با حضور محمد رادمهر فرماندار پارسیان و معاون مدیرکل ناظرگمرکات استان و معاون مدیرکل استاندارد و صنعت و معدن و کشاورزی و جمعی از مسئولین شهرستانی و در پایان این بازدید جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق و کالا و ارز در محل فرمانداری برگزار شد .
کناری مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت : با تلاش و پیگیری جناب دکتر جادری استاندار هرمزگان و پیگیری رادمهر فرماندار پارسیان توانسته ایم گمرک شیوء را توسعه بدهیم که گام مهم و اساسی در صادرات غیر نفتی و کمک شایانی به اقتصاد مقاومتی در این گمرک شهرستان داشته باشیم .
وی در ادامه افزود : با پیگیری مستمر و متعدد استاندار محترم دکتر جادری در راستای ارتقاء معیشت مرزنشینان و توسعه فعالیت های تجاری استان  وهمکاری گمرکات و بنادر و استاندارد و جهاد کشاورزی و سایر دستگاههای ذیربط و صادرات تجاری از گمرک شیوء فراهم می باشد
وی تصریح کرد : تجار و فعالین و سرمایه گذاران منظقه و شهرستان فعالیتهای خود را در زمینه صادرات غیر نفتی در سطح منطقه و در چارچوپ ضوابط مربوطه انجام دهند
مدیرکل امنیتی استانداری در پایان گفت : صادرات  محصولات کشاورزی و سایر موارد بویژه صادرات دام که با تعرفه و عوارض صفر می توان از این گمرک انجام دهند .
رادمهر فرماندار پارسیان در این نشست گفت : توسعه گمرک شیو شهرستان پارسیان در غرب استان هرمزگان سبب پویایی اقتصادی می شود .
فرماندار پارسیان ، از حمایتها و تلاشهای دکتر جادری استاندار معزز در توسعه و رونق گمرک شیوء تشکر و قدر دانی نمود و افزود : گمرک ملوانی بندر تبن هم یکی از خواسته های مردم این شهرستان است  و انتظار داریم با حمایت و درایت استاندار محبوب استان هرمزگان بازگشایی و فعالیت نماید تا کمکی به مردم بخش کوشکنار  و روستاهای تابعه باشد.
رادمهر با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در راستای سرعت بخشیدن به صادرات کالای ایرانی دراین برهه زمانی تسهیل درضوابط گمرکی و امور اداری اظهار داشت : در این زمینه می توان با ارائه تسهیلات بانکی به تولید کنندگان کمک شایانی به رشد اقتصادی، تولید کالای ایرانی و در ادامه صادرات به سایر کشورهای همسایه و دنیا انجام داد وبه اشتغال و اقتصاد رونق دهیم و برای دستیابی به این هدف باید صادرات کالاهای غیر نفتی را افزایش دهیم زیرا ظرفیت خوبی در این شهرستان وجود دارد.
رادمهر اظهار کرد: تجار و بازرگانان شهرستان و منظقه باید موضوع صادرات غیرنفتی را جدی بگیرند تا پارسیان و گمرک شیوء از حیث تجارت و صادرات غیرنفتی برجسته شود ودر جهت ارتقای صادرات کالاهای غیرنفتی به عنوان یک شاخص در کشور مطرح شود
نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت فراهم بودن زیرساختهای مبادله رسمی کالا و در ادامه آن مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز ، گفت : بحمدالله با جدیت و توجه ویژه دولت تدبیر امید به بحث توسعه سواحل و مناطق مرزی کشور اقدامات خوبی را در حوزه ایجاد زیرساختهای بندری و گمرکی در استان شاهد هستیم که با تلاش و پیگیری دکتر جادری استاندار هرمزگان ایجاد زیرساختهای لازم برای ارتقا گمرک که از دغدغه مسئولین و ائمه جمعه و جماعات و بخصوص لنجداران و مردم بوده است و این پیام ، توسعه گمرک شیوء نوید دهنده رونق اقتصادی و صادرات کالا غیر نفتی و خدمات آسان برای تجار ، سرمایه گذار و مردم می باشد.
فرماندار پارسیان، توسعه گمرک شیوء به عنوان یکی از اولویت ها و ظرفیت توسعه شهرستان پارسیان تاکید کرد و بیان داشت : گمرک بندر شیوء نقش به سزایی در ایجاد اشتغال مردم این شهرستان و محقق شدن شعار سال داشته و لازم است در فاز بعدی در جهت تجاری شدن آن تلاش کنیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 199
بازدید دیروز: 17282
بازدید ماه:38680
بازدید سال:294085
بازدید کل:433808