» » » استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی است


استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی است


استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی است
استاندار هرمزگان با بیان اینکه خوشبختانه روحیه و نگرش برادری در استان هرمزگان حاکم است، گفت: این وحدت و انسجام موجب شده که استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی و وحدت باشد.

استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی است

 
به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان، دكتر جاسم جادری در نشست مشترک با فرمانداران و ائمه جمعه سراسر استان هرمزگان با بیان اینکه مذاکرات هسته ای مسئله بسیار مهم است، عنوان کرد: موضع گیری مناسب و سخنان ائمه جمعه می تواند در این راستا به سرداران دیپلماسی کشور در مذاکرات هسته ای کمک کند.

وی به کمبود بارندگی در استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: متاسفانه میزان بارندگی در استان هرمزگان به نسبت کل کشور بسیار کم است و حتی همانند سال های گذشته نیز در این استان بارش باران نداشتیم که مشکل کم آبی را در استان ایجاد کرده اما برای رفع این مشکل طرح های جایگزین را اجرایی کرده ایم.

استاندار هرمزگان در ادامه با بیان اینکه طرح های بسیار خوب و کم سابقه ای در سطح استان در حال سرمایه گذاری است، اظهار داشت: به دلیل آرامشی که در کشور حاکم شده است سرمایه گذاران بسیاری برای سرمایه گذاری در هرمزگان مراجعه کرده اند و طرح های خوبی نیز آغاز شده که موجب ایجاد اشتغال در هرمزگان خواهد شد.

جادری تصریح کرد: با وجود کاهش اعتبارات عمرانی کارهای خوبی در هرمزگان در دست اقدام است و برای تکمیل پروژه ها تلاش شده و همچنین سعی کرده ایم پروژه جدیدی را آغاز نکنیم چون  صدها پروژه نیمه تمام در استان داریم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه روحیه و نگرش برادری در استان هرمزگان حاکم است، اضافه کرد: این وحدت و انسجام موجب شده که استان هرمزگان نمونه عینی همدلی و همزبانی و وحدت باشد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان همچنین کاهش نرخ توم از 45 درصد به کمتر از 16 درصد و بیمه شدن 10 میلیون نفر و اجرای طرح تحول سلامت و ایجاد آرامش در اقتصاد کشور را از جمله دیگر اقدامات مهم دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته برشمرد.

نقد منصفانه عامل حرکت و پیشرفت است

شایان ذکر است؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس نیز در این نشست با بیان اینکه برگزاری چنین نشست هایی بسیاری از مشکلات را حل و به مردم کمک خواهد کرد، عنوان کرد: دروغ کلید بسیاری از گناهان است و بزرگترین آسیب ها نیز ناشی از دروغ است و حتی داعش هم از راه دروغ به وجود آمده که با بیان احکام اسلام به شکل نادرست و ترسیم شیعه به شکل دروغ، این گروه را به جان جامعه اسلامی انداخته اند.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم هم در فضای زندگی شخصی و هم فضای کاری راست بگوییم و آماری که ارائه می دهیم راست و درست باشیم و توجه داشته باشیم که ارائه آمار نادرست موجب سلب اعتماد مردم خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در ادامه خط روشن آمریکا را ایجاد اختلاف میان مسلمانان و قومیت های مختلف دانست و افزود: سیاست کلی مورد قبول آنها اختلاف انداختن و حکومت کردن است و باید توجه داشته باشیم که فریب آمریکا و استکبار را نخوریم.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به سال همدلی و همزبانی بین دولت و ملت، تصریح کرد: همدلی و همزبانی با فضای نقد و انتقاد تعارضی ندارد اما نقد باید منصفانه باشد چون نقد منصفانه عامل حرکت و پیشرفت است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به عنوان سال مبنی بر همدلی و همزبانی، نباید دولت را به هر دلیلی تحت فشار قرار دهیم اما اسلام دارای فرهنگ خیرخواهی است و از طریق نقد منصفانه می توانیم به دولت کمک کنیم.

امام جمعه بندرعباس در ادامه بر ضرورت توجه به نقش مسجد تاکید کرد و گفت: مسجد در امنیت و فرهنگ حرف اول را دارد و محل تربیت است و بسیار اثرگذار است و باید مساجد را مهم بدانیم چون به واقع مسجد سنگر است.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


avatar

SammyEdiva

نظر : 1 | تاریخ : 14 دی 1395 21:30

Больше не стоит говорить об этом

----------
http://aktivatorwindows7.ru/ - активатор window 7 торрент
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 163
بازدید دیروز: 17282
بازدید ماه:38644
بازدید سال:294049
بازدید کل:433772