صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه > فرماندار پارسيان خبر داد اختصاص 50میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت پارسیان-بندرلنگه

فرماندار پارسيان خبر داد اختصاص 50میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت پارسیان-بندرلنگه


19-04-1397, 14:56. نويسنده: روابط عمومی

فرماندار پارسيان خبر داد

اختصاص 50میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت پارسیان-بندرلنگه

فرماندار پارسيان از كلنگ‌زنی اتوبان پارسيان به دريا در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پنجاه میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت محور پارسیان-بندرلنگه اختصاص داده شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از پارسیان، محمد رادمهر عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیری‌های استاندار هرمزگان اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت باند قدیم محور پارسیان به بندرلنگه اختصاص داده شد.

وی با توجه به استقرار صنایع ویژه انرژی بر و دوران ساخت بزرگترین اسکله صنعتی خاورمیانه توسط شرمت عمران ساحل در این شهرستان افزود: باید با دید و نگاه روشن به آینده برنامه‌ریزی کرد، خیابان، اتوبان و تمام طرح‌های عمرانی شهر و روستا را برای حضور جمعیت بالا طراحی کرد. 

فرماندار پارسیان گفت: بزودی کلنگ‌زنی اتوبان ساحلی (دانشگاه آزاد) به سمت دریا توسط مسؤولان استانی و شهرستان و با تلاش مدیرکل راه و شهرسازی و با حمایت استاندار هرمزگان شروع خواهد شد.

رادمهر در ادامه با اشاره به راه دسترسی مردم  بخش مرکزی به ساحل، خاطر نشان ساخت: آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی روستاهای بخش مرکزی به دریا از طریق مسیر چاه‌های گاز خیام بزودی اجرا خواهد شد و این مسیر در کاهش ترافیک و صرف هزینه‌های به سود مردم  بخش و شهرستان می‌شود.

فرماندار پارسیان گفت: دو مسیر جدید به سمت دریا از شهر و بخش مرکزی پارسیان طراحی شده و اجرا می‌شود و 5 میلیارد ریال اعتبار جاده اتوبان ساحلی شهر پارسیان به اختصاص داده و پیمانکار بزودی کار خود را شروع ‌می‌کند.

انتهای پیام/3421

 


بازگشت