صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه > پارسیان زمینه‌ساز توسعه در تمامی زمینه‌ها است

پارسیان زمینه‌ساز توسعه در تمامی زمینه‌ها است


24-07-1398, 12:57. نويسنده: روابط عمومی

پارسیان زمینه‌ساز توسعه در تمامی زمینه‌ها است

 

فرماندار پارسیان با اشاره به تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار هرمزگان در خصوص گذر مرز رسمی، گفت: پارسیان زمینه‌ساز توسعه در همه زمینه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری فارس از پارسیان، مجتبی رضاپور شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور مشاور عالی قوه قضایی و مسوولان شهرستانی برگزار شد با اشاره به تعامل و همکاری قوه قضائی جهت توسعه شهرستان اظهار داشت: اولین مسئله و مشکل در کشور و استان و شهرستان، مبارزه با فساد است.

 

وی افزود: در حال حاضر اخبار فساد به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی در اختیار مردم قرار می‌گیرد، فساد باعث فلج شدن اقتصاد کشور می‌شود و راند خواری ایجاد شده سبب یاس و نا امیدی در بین مردم شده است.

 

فرماندار شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه دولت و تمامی قوا، تشکیل دهنده نظام نیستند، بیان داشت: مردم تشکیل دهنده نظام‌ هستند ما مسؤولین و تمام قوا باید نگهدارنده و حافظ نظام باشیم.

 

رضاپور در ادامه ابراز داشت: تمام مسؤولین و قوا با اجرای عدالت محور و ایجاد اشتغال برای مردم و ایجاد امید برای مردم باعث حفظ نظام خواهند شد و براین مبنا قوای سه گانه مکمل هم دیگر در مشکلات داخلی و برون مرزی باشند و هماهنگی لازم در تبیین اهداف جهت حل مشکلات در هر زمینه ای صورت دهند.

 

رئیس شورای اداری پارسیان ضمن تشکر از دادستان این شهرستان، گفت: توسعه شهرستان مرهون تلاش دادستان و اعضای شورای تامین و مسؤولین است.

 

فرماندار پارسیان در ادامه با اشاره به تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار هرمزگان در خصوص گذر مرز رسمی، افزود: شهرستان پارسیان غربی‌ترین شهرستان هرمزگان است که با تلاش‌های و پیگیری های همتی، گذر مرز رسمی از طرف دولت برای صنایع انرژی‌بر پارسیان اعلام شده است و در همین راستا اداراتی که در شهرستان نسیتند مکلف به تشکیل اداره در شهرستان شده اند و این نوید بخش توسعه شهرستان در ابعاد گوناگون خواهد شد.

 

پارسیان زمینه‌ساز توسعه در تمامی زمینه‌ها است

 


بازگشت