» » » جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان


جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان جلسه شورای ترافیک به ریاست فرماندار شهرستان پارسیان و با حضور اعضای محترم شورای ترافیک در محل فرمانداری برگزار گردید .

فرماندار پارسیان در این جلسه با اشاره به اهمیت شورای ترافیک و اجرایی شدن مصوبات این شورا گفت: با فرهنگ سازی برنامه های ترافیکی مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف خواهد شد.

دکتر میرزاد افزود: هدف از تشکیل شورای ترافیک همکاری و همفکری بین اعضا در راستای تصمیم گیری اصولی و قانونی در جهت برطرف کردن معضلات و مشکلات ترافیکی است.

وی گفت : برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و رونق بهبود عبور و مرور شهری دارد .

رئیس شورای ترافیک پارسیان ضمن اشاره به افزایش بار ترافیکی ناشی از سفرهای نوروزی خاطر نشان کرد و گفت : با توجه به اینکه شهرستان پارسیان دروازه غرب استان و در مسیر اصلی گردشگری است و سالانه تعداد زیادی گردشگر خارجی و داخلی از این شهرستان عبور می کنند و یا از مسیر پارسیان به سایر نقاط توریستی و گردشگر پذیر استان می روند ، این مهم سبب افزایش اهمیت و حساسیت ماموریت های محوله شورای ترافیک شهرستان شده است ، پس باید نسبت به نقاط حادثه خیز جاده ای و سهولت تردد برای مسافران نوروزی و گردشگران از هیچ کوششی فرو گذار نکنیم.

فرماندار شهرستان پارسیان ضمن تشکر و قدر دانی از تلاش و تعامل رئیس اداره برق شهرستان جناب مهندس نصوری و با مطلوب ارزیابی نمودن اجرای مصوبات از سوی دستگاههای متولی ، فرهنگ سازی و آموزش تخصصی و عمومی اقشار مختلف جامعه را در رفع مشکلات ترافیکی حائز اهمیت و بسیار اثرگذار عنوان و از برگزاری دوره های آموزشی مسائل ترافیکی به دانش آموزان بعنوان پلیس های افتخاری در مدارس سطح شهرستان از سوی ادارات متولی خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه نهادینه شدن فرهنگ ترافیک را نیازمند آموزش و همکاری مردم و مسئولین دانست و گفت: باید این فرهنگ سازی از سطح مدارس و خانواده آغاز نمود.

دکتر میرزاد در پایان تشدید کنترل ترافیکی محورهای ارتباطی شهرستان ، نظافت و زیباسازی معابر و خیابانهای شهری ، تجدید رنگ آمیزی و خط کشی مسیرها ، اصلاح تابلوها راهنمایی و نصب بنر و پارچه نویسی خیر مقدم به مسافران نوروزی در بلوار ورودی شهر ، نصب بنر تبلیغاتی روستاهای ساحلی و هدف گردشگری و ارائه خدمات 24 ساعته توسط نیروهای امدادی و راهداری و.... مصوب گردید .

 

جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان

 

جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان

 

جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان

 

جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 830
بازدید دیروز: 1354
بازدید ماه:3898
بازدید سال:3898
بازدید کل:6616106