» » » دکتر میرزاد فرماندار پارسیان: توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد


دکتر میرزاد فرماندار پارسیان: توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد

دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان :توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ،دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با دکتر میرزاد فرماندار پارسیان در محل فرمانداری برگزار گردید .

 

فرماندار پارسیان در دیدار با مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: مجموعه جهاد کشاورزی اقدامات خوبی در شهرستان داشته ولی با توجه به استقرار صنایع انرژی بر در شهرستان وافزایش چشمگیر جمعیت در آینده و وجود بازار تقاضا ، انتظار است که توجه بیشتری به این شهرستان در بخش تولید و کشاورزی بشود .

 

دکتر میرزاد افزود: وجود حریم های استحفاظی و حریم طرحهای پیشنهادی در شهرستان باعث شده است نتوانیم آنطوری که لازم است از طرحای تولیدی و اشتغالزایی حوزه بخش کشاورزی شهرستان حمایت کنیم و طرح ها و پروژه های سرمایه گذاران را عملی کنیم.

 

وی گفت : با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه کشاورزی وجود دارد تعامل، تلاش ،زحمات و خدمات مدیران و کارکنان این حوزه مطلوب است .

 

فرماندار پارسیان در ادامه افزود: توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان گفت : با توجه به اینکه شهرستان پارسیان دارای ظرفیتها و پتانسیل های فراوانی در بخش کشاورزی و صنایع وابسته کشاورزی دارد و به فعلیت رساندن بسیاری از این قابلیت ها مستلزم برنامه ریزی و حمایت مسئولین است .

 

دکتر میرزاد ضمن اینکه کشاورزی را پایه و اساس اقتصاد کشور دانست ،بیان داشت : شهرستان پارسیان بعنوان قطب کشاورزی غرب استان با برخورداری از محصولات ارگانیک سهم بسزایی در تامین گوجه در بازار داخل کشور و وهمچنین نقش مهمی در صادرات به کشورهای خارجی دارد .

 

وی در ادامه با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیتها برای ارتقای بخش کشاورزی در پارسیان اظهار داشت : سرمايه گذاري در حوزه کشاورزي شهرستان سبب رونق اقتصادي و افزايش توليد ملي مي گردد.

 

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه صنايع تبديلي يکي از نیازهای شهرستان و بخش کشاورزي است اظهار داشت: شغل غالب مردم شهرستان در بخش كشاورزي است و شهرستان با وجود پتانسيل هاي بالا در امر كشاورزي متاسفانه در بخش فرآوري، نگهداري و صنايع تبدیلی محروم مانده است كه اين امر مي طلبد زمينه مناسب توسعه صنايع تبدیلی و کارخانجات بسته بندی و سردخانه در شهرستان شكل بگيرد.

دکتر میرزاد فرماندار پارسیان: توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت  در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد

 

دکتر میرزاد فرماندار پارسیان: توجه ویژه به بخش کشاورزی با اعمال برنامه شبکه آبیاری نوین و اصلاح الگوی کشت  در این حوزه می تواند زمینه ساز رونق ، تولید ، خودکفایی و اشتغال باشد

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 1125
بازدید دیروز: 1955
بازدید ماه:1125
بازدید سال:49807
بازدید کل:6662015