» » » دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان: با ایجاد طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در ساحل شهرستان میتوان در راستای توانمند سازی، خودکفایی و اشتغالزایی افراد تحت پوشش کمیته امداد گام مهمی برداشت.


دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان: با ایجاد طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در ساحل شهرستان میتوان در راستای توانمند سازی، خودکفایی و اشتغالزایی افراد تحت پوشش کمیته امداد گام مهمی برداشت.

 

 

دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان:  با ایجاد طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در ساحل شهرستان میتوان در راستای توانمند سازی، خودکفایی و اشتغالزایی افراد تحت پوشش کمیته امداد گام مهمی برداشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان : دیدارمدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با دکتر میرزاد فرماندار پارسیان در محل فرمانداری برگزار گردید .

 

فرماندار شهرستان پارسیان در این دیدار گفت : کمیته امداد امام خمینی (ره) نهاد مقدسی است که بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با هدف محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مستضعفان آن را ایجاد نمود.

 

دکتر میرزاد با بیان اینکه تلاش های کمیته امداد عبادت و ارزشمند است، گفت : تلاش کمیته امداد کمک به ضعفا و مستمندان است و این امر مهم نزد پرودگار متعال از جایگاه والایی برخوردار می باشد.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه بیان داشت : توانمند سازی تنها راهکار خروج مددجویان از چرخه حمایت است و اختصاص اعتبارات اشتغالزایی می تواند در این حوزه کارساز باشد .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان  ، تصریح نمود : کاهش جمعیت مددجویان با توانمند سازی، خودکفایی و ایجاد اشتغال، واگذاری و اجرای طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در سواحل این شهرستان میتوان گام مهمی در این راستا برداشت .

 

دکتر میرزاد با تاکید بر لزوم جذب و افزایش مشارکت های مردمی و خیرین در راستای توانمند سازی خانواده های تحت پوشش ، گفت : اعطای تسهیلات بلاعوض و بانکی با سود پائین می تواند بر اشتغالزایی و توانمند سازی خانواده های تحت پوشش کمک کند و لازمست پس از آن نظارت مستمر بر واحدهای صنفی و تولیدی در دستور کار قرار گیرد.

دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان:  با ایجاد طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در ساحل شهرستان میتوان در راستای توانمند سازی، خودکفایی و اشتغالزایی افراد تحت پوشش کمیته امداد گام مهمی برداشت.

 

دکتر میرزاد ، فرماندار پارسیان:  با ایجاد طرحهای خدماتی ، رفاهی و گردشگردی در ساحل شهرستان میتوان در راستای توانمند سازی، خودکفایی و اشتغالزایی افراد تحت پوشش کمیته امداد گام مهمی برداشت.

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 4419
بازدید دیروز: 4961
بازدید ماه:96953
بازدید سال:2176468
بازدید کل:6069155