» » » دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان : حضور خیرین و مشارکت در بخش آموزش و سواد آموزی میتواند نقش بسزایی در زمینه ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه ایفا نمايند


دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان : حضور خیرین و مشارکت در بخش آموزش و سواد آموزی میتواند نقش بسزایی در زمینه ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه ایفا نمايند

*دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان : حضور خیرین و مشارکت در بخش آموزش و سواد آموزی میتواند نقش بسزایی در زمینه ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه ایفا نمايند*.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، اولین جلسه پشتبانی نهضت سواد آموزی به ریاست دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان و با حضور جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار گردید .
فرماندارشهرستان پارسیان در این نشست از تلاش های نهضت سواد آموزی و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی در راستای توسعه آموزش و سواد آموزی تقدیر کرد.

دکتر میرزاد رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن بیان اهمیت فراگیری سواد در قرن حاضر گفت : کسب سواد باعث افزایش توانایی برای مشارکت در سرنوشت خود ، پیشرفت و توسعه جامعه می شود و حضور و مشارکت خیرین در بخش آموزش و سواد آموزی میتواند نقش بسزایی در زمینه ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه ایفا نمايند

وی از تمامی دستگاهها و ادارات ، دهیاران و بخشداران خواست تا با همکاری و تعامل با آموزش و پرورش و نهضت سواد آموزی در جهت ریشه کن کردن بی سوادی گام بردارند ، وي بیان داشت : باید مسئولین شهرستان با همفکری با آموزش و پرورش نسبت به شناسایی و معرفی افراد بی سواد به نهضت سواد آوزی تلاش مضاعف داشته باشند تا تعداد اندک بی سوادان درشهرستان کاهش یابد و انتظار داریم تا پایان سال آمار خوبی کاهش بی سوادی را در شهرستان شاهد باشيم .

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان گفت: بخش عظیمی از آسیب‌های اجتماعی که در جامعه رخ می دهد به مسئله سواد آموزی گره خورده است، تا جایی که بررسی ها نشان می دهد در خیلی از موارد آمار جرم و بزهکاری، اعتیاد و شغلهای کاذب مربوط به بحث بی سوادی در جامعه است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پارسیان با اشاره به اهدای بسته های تشویقی و پیوست فرهنگی به افراد بی سواد و یا کم سواد ، اظهار داشت: هر جامعه ای برای پیشرفت در زمینه های مختلف نیازمند ارتقای زیرساخت های فرهنگی و انسانی از جمله سطح سواد مردم است و لذا مبارزه با بیسوادی یک حرکت ارزشمند است و همه باید در هر جایگاهی که هستند به این مهم کمک کنند تا جامعه راه تعالی و پیشرفت خود را به سرعت طی کند .

دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان : حضور خیرین و مشارکت در بخش آموزش و سواد آموزی میتواند نقش بسزایی در زمینه ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه ایفا نمايند

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 128
بازدید دیروز: 2516
بازدید ماه:46855
بازدید سال:46855
بازدید کل:6659063