» » » فرماندار پارسيان :با پیگیری مسئولین و مردم در جهت ارتقاء شاخص های توسعه در شهرستان گام خواهيم برداشت و اميدواريم فضای عمومی موجود جامعه با تدبیر تبدیل به امید شود.


فرماندار پارسيان :با پیگیری مسئولین و مردم در جهت ارتقاء شاخص های توسعه در شهرستان گام خواهيم برداشت و اميدواريم فضای عمومی موجود جامعه با تدبیر تبدیل به امید شود.

فرماندار پارسيان :با پیگیری مسئولین و مردم در جهت ارتقاء شاخص های توسعه در شهرستان گام خواهيم برداشت و اميدواريم فضای عمومی موجود جامعه با  تدبیر تبدیل به امید شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري پارسيان ،ديدار و نشست صميمي و هم انديشي دكتر ميرزاد با اعضاي ستاد مردمي دكتر روحاني در فرمانداري پارسيان برگزار شد

فرماندار پارسيان گفت : دولت تدبیر و امید یکی از موفق ترین دولتها بعد از انقلاب اسلامی می باشد که توانسته در زمینه سیاست داخلی و خارجی موفقیت های زیادی را کسب نماید.

نماينده عالي دولت در شهرستان با بيان برخی مشکلات و کاستیهای موجود در شهرستان ابراز امیدواری نمود با پیگیری مسئولین و دست اندرکاران و سیاسیون در جهت ارتقاء شاخص های توسعه در شهرستان گام خواهيم برداشت و اميدواريم فضای یاس و ناامیدی با تدبیر و ايده هاي دلسوزان مردم تبدیل به امید شود.

وي گفت : بنده دید مثبتی نسبت اعضای ستاد دکتر روحانی دارم و پاسدار فکر و روش شما و دولت تدبیر و امید هستم ، انشاءالله که با همراهی و همکاری همدیگر بتوانیم مشکلات را رفع کنیم این نیازمند این است که همه با وحدت همدلی کمک کنیم.

ايشان با بیان اینکه به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان با اقتدار برای مردم کار می کنم افزود : با وفاق و همدلي و تعامل با تمام احزاب و گروه ها براي مردم شهرستان تلاش و در جهت رفع مشكلات اقدام خواهيم نمود .

فرماندار پارسيان گفت : انتقادِ سازنده و راهكار را می پذیرم و درب اتاقم بر روی تمام مردم و بویژه جوانان باز است و از حضور همه اقشار استقبال میکنم و جلسات هم اندیشی با جوانان راهگشا خواهد بود .


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.