» » » جلسه توجیهی عوامل انتظامی و محافظان صندوق و شعب اخذ رأی در انتخابات حضور رادمهر فرماندار پارسیان


جلسه توجیهی عوامل انتظامی و محافظان صندوق و شعب اخذ رأی در انتخابات حضور رادمهر فرماندار پارسیان

محمد رادمهر فرماندار پارسیان : یکی از مهم‌ترین موضوعات و اولویتهای نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت سه انتخابات سرنوشت ساز برای کشور و جامعه در 29اردیبهشت ماه است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، فرماندار پارسیان در جلسه توجیهی عوامل انتظامی و محافظان صندوق و شعب اخذ رأی درانتخابات گفت: ماموریت‌های پیش‌روی پلیس در روز جمعه این هفته برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی شده است که یکی از مهم‌ترین موضوعات تامین نظم و امنیت سه انتخابات سرنوشت ساز برای کشور و جامعه در 29اردیبهشت ماه است.


فرماندار پارسیان با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در حفظ امنیت و آرامش جامعه گفت: دفاع از ارزشهای اسلامی وظیفه خطیر نیروی انتظامی است که در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

رادمهر با بیان اینکه تعامل مامورین نیروی انتظامی با نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای گفت : نیروهای انتظامی و دریابانی و سپاه مقتدر برای تامین امنیت صندوق‌ها و حوزه‌های اخذ رأی  و حفاظت و امنیت و نظم انتخابات عهدار هستند.

رادمهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفتند: انتخابات یکی از زمینه هایی است که هم می تواند مایه اعتلا و آبروی کشور شود و هم می تواند مایه ضعف و سستی و ایجاد مشکلات، شود قطعاً انتخابات مایه آبرو و عزت نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار پارسیان با اشاره کسب مقام اول اقتصاد مقاومتی وکشف کالا قاچاق درکشور توسط استان هرمزگان گفت : امنیت و آسایش کشور جمهوری اسلامی مرهون خون شهدا و فداکاری شبانه روزی مسئولین و مشارکت مردم و نیروهای نظامی وانتظامی و امنیتی و نظارتی است که این افتخارات نصیب استان و مردم این استان شده است..

رادمهر در ادامه تصريح كرد: دشمنان انقلاب اسلامی  با برنامه ریزی و هزینه کردن جهت کمرنگ جلوه دادن انتخابات و نظام مقدس سعي كردند روحيه انقلابي و ولايتمداري را از مردم بگيرند و يأس و نااميدي را در آنها تقويت كنند.

 

رادمهر رئیس شورای تامین پارسیان گفت : نیروی انتظامی برابر قوانین مسئول امنیت انتخابات و صندوقهای اخذ رأی است و درصورت نیاز و تشخیص شورای تامین و درخواست ناجا میتواند از سایر نیروهای مسلح ارتش و بسیج و سپاه استفاده کند و در امر انتخابات مسئولیت مستقیم برعهده نیروی انتظامی است که این مسئولیت تحت هیچ عنوانی قابل واگذاری نیست.

 

فرماندار پارسیان در ادامه گفت : تأمين نظم، امنيت و آرامش جامعه و همچنين پاسداري از ارزشها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، مهمترين مأموريت نيروي انتظامي است.

 

رئیس شورای تامین شهرستان پارسیان با اشاره به ماموریت نیروی انتظامی در انتخابات گفت: نیروی انتظامی در خصوص امنیت انتخابات در سه مرحله قبل و درحین انتخابات و بعداز انتخابات فعالیت چشمگیری برعهده دارد و از هم اکنون آمادگی کامل دارد تا در ساعات بعداز فرآیند انتخابات امنیت را برقرار کند.

جلسه توجیهی عوامل انتظامی و محافظان صندوق و شعب اخذ رأی در انتخابات حضور رادمهر فرماندار پارسیان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 17379
بازدید دیروز: 13550
بازدید ماه:47557
بازدید سال:2381617
بازدید کل:2521340