» » » جلسه آموزشی توجیهی کاربران رایانه انتخابات


جلسه آموزشی توجیهی کاربران رایانه انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان  ، جلسه آموزشی توجیهی کاربران رایانه انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و اولین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  با حضور رئیس هیئت اجرایی انتخابات و با حضور کاربران شعب اخذ رای در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پارسیان بر اهمیت، شور و حساسیت امر انتخابات تاکید و گفت: همه ما بایستی با رعایت اصول تقوا و امانتداری در انجام وظایف محوله کوشا بوده و سعی کنیم انتخابات پیشرو را با جدیت و هماهنگی بهتر برگزار نماییم.

رادمهرگفت:‌ یکی از مهمترین و کلیدی ترین وظایف اعضای شعب متوجه کاربران رایانه ای است .

 

فرماندار پارسیان در ادامه تصریح کرد : یکی از نیازهای اساسی ما در این دور از انتخابات استفاده از فن‌آوری جدید با تکیه بر تخصص کاربران رایانه است.

رادمهر رئیس هیئت اجرای انتخابات شهرستان پارسیان به نقش حساس کمیته فناوری اطلاعات در انتخابات 29اردیبهشت اشاره کرد و بیان داشت: بخش اعظمی از فرآیند انتخابات به صورت رایانه‌ای انجام می‌شود و به همین جهت ضرورت آموزش جامع، مدون و برنامه‌ریزی شده بیش از پیش احساس می‌شود که باید با امانتداری و قانون‌مداری اجرایی شود.

 

فرماندار پارسیان در ادامه تأکید کرد: تسلط و دقت کاربران در استفاده از نرم افزار مربوط به برگزاری انتخابات، همراه با سرعت عمل مورد انتظار است  و همچنین صورتجلسات تنظیم شده به منظور تجمیع آرا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که دقت نظر بیشتری را نیز می طلبد.


فرماندار پارسیان در پایان  بر اهمیت تلاش جهادی کلیه عوامل و مجریان جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: تمامی امکانات و زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان فراهم شده است و برای آشنایی هرچه بیشتر کاربران با سیستم‌ها و برای اطمینان از عدم نقص این سیستم‌ها، مانورهای بیشتری تا پیش از روز رای‌گیری انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 17445
بازدید دیروز: 13550
بازدید ماه:47623
بازدید سال:2381683
بازدید کل:2521406