» » » فرماندار پارسیان: تبليغات زودهنگام جرم است و كانديداها از آن پرهیز کنند / اصل قانون‌مداري و بي‌طرفي سرلوحه کار مجریان انتخابات است


فرماندار پارسیان: تبليغات زودهنگام جرم است و كانديداها از آن پرهیز کنند / اصل قانون‌مداري و بي‌طرفي سرلوحه کار مجریان انتخابات است

فرماندار پارسیان:

تبليغات زودهنگام جرم است و كانديداها از آن پرهیز کنند / اصل قانون‌مداري و بي‌طرفي سرلوحه کار مجریان انتخابات است

 

فرماندار پارسیان گفت: تبليغات زودهنگام تخلفات انتخاباتی محسوب شده و جرم است و كانديداها از آن پرهیز کنند چراکه آنها بايستی اخلاق انتخاباتي را رعايت نمايند و برابر قانون در زمان مشخص شده مي‌توانند تبليغات خود را انجام دهند.

 

محمد رادمهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پارسیان در خصوص انتخابات پیش رو اظهار داشت: سه رویداد مهم در ٢٩ اردیبهشت ٩٦ در پیش است که هدف ما مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و حضور حداکثری مردم، تمامی توطئه‌های دشمنان نظام را نقش بر آب خواهد کرد.

 

فرماندار پارسیان: تبليغات زودهنگام جرم است و كانديداها از آن پرهیز کنند / اصل قانون‌مداري و بي‌طرفي سرلوحه کار مجریان انتخابات است

 

وی افزود: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی وانتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا بنا به دستور وزیر محترم کشور، هیأت‌های اجرایی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر وروستا برابر فرآیند زمان‌بندی، تشکیل شده است و ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از هشتم اسفندماه تا چهاردهم اسفند 95  و ثبت نام شوراهای شهر و روستا هم از 30 اسفند سال گذشته تا ششم فروردین 96 انجام شده است که نتیجه بررسی صلاحیت‌ کاندیداها در فرآیند قانونی اعلام خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان پارسیان گفت: فرمانداری‌ها به‌عنوان امین مردم، مسؤولیت برگزاری انتخابات را برعهده دارند و حضرت امام (ره) فرمودند؛ میزان رأی ملت است وهیأت‌های اجرایی برابر قانون مسؤول صحت جریان برگزاری انتخابات هستند.

 

رادمهر ادامه داد: باید اصل قانون‌مداری و اصل بی‌طرفی واصل صیانت از آرای مردم واصل امانت‌داری واصل حق‌الناس که مورد تأکید مقام معظم رهبری است سرلوحه خود قرار دهیم و در اجرای انتخابات فصل‌الخطاب قانون است.

 

وی بیان داشت: هیچ‌کس حق دخالت در انتخابات را ندارد وانتخابات با امنیت و نظارت کامل و با مشارکت حداکثری برگزار خواهد شد و نظارت برانتخابات شوراهای شهر و روستا با هیأت‌های نظارت مجلس شورای اسلامی است و اجرا با وزارت کشور و نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری با هیأت‌های نظارت شورای نگهبان و اجرا با وزارت کشور است.

 

رئیس هیأت اجرایی شهرستان پارسیان عنوان کرد: هیچ احدی نمی‌تواند برابر قانون برای هیأت‌های اجرایی تعین و تکلیف کند وملاک هیأت‌های اجرایی در برگزاری انتخابات قانون است.

 

فرماندار پارسیان در پایان سخنانش تصریح کرد: تبلیغات زودهنگام تخلفات انتخاباتی محسوب شده و جرم است و کاندیداها باید اخلاق انتخاباتی را رعایت نمایند و برابر قانون در زمان مشخص شده می‌توانند تبلیغات خود را انجام دهند و ان‌شاالله امسال در عرصه انتخابات یک رقابت سالم و با نشاط خواهیم داشت.

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 17297
بازدید دیروز: 13550
بازدید ماه:47475
بازدید سال:2381535
بازدید کل:2521258