» » » فرماندار پارسيان: 45 نفر تاکنون برای حضور در انتخابات شورا ثبت نام کرده‌اند


فرماندار پارسيان: 45 نفر تاکنون برای حضور در انتخابات شورا ثبت نام کرده‌اند

فرماندار پارسيان:

45 نفر تاکنون برای حضور در انتخابات شورا ثبت نام کرده‌اند / روستاهاي بالاي 20 خانوار شورادار مي‌شوند

 

فرماندار پارسیان عنوان کرد: آمار ثبت نام‌كنندگان شهرستان پارسیان از مورخه 30 اسفندماه 95 تاكنون به 45 نفر رسيده است که بيشترين داوطلبان مربوط به بخش مركزي هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان محمد رادمهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پارسیان با بیان اینکه تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شورادار می‌شوند، اظهار داشت: براساس سرشماری مرکز آمار کشور، ملاک انتخابات اردیبهشت 96، سرشماری نفوس و مسکن سال 95 است.

 

 

وی افزود: تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرستان برای برگزاری سه انتخابات مهم پیش رو آماده شده است و بحمدالله زیرساخت‌های مخابراتی(اینترنتی) برای تمامی روستاها و شهرها فراهم شده است.

 

فرماندار شهرستان پارسیان اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با شرکت مخابرات شهرستان صورت گرفته است و همه روستاها آنلاین هستند و فقط یک روستا ارتباط آفلاین است که تمهیدات لازم برای این روستا پیش‌بینی شده است.

 

رادمهر بیان کرد: جهت مشارکت حداکثری، جلساتی با مردم و شوراها و دهیاران از طریق بخشداری‌ها و فرمانداری تشکیل شده است و اولویت نخست ما در انتخابات، مشارکت حداکثری و سلامت انتخابات و صیانت از آرای مردم در کمال امنیت و آرامش است.

 

وی از داوطلبان خواست تا هرچه زودتر در این فرصت مقرر برای ثبت نام به بخشداری‌ها و فرمانداری مراجعه کنند چراکه ممکن است در روزهای پایانی تعداد ثبت نام‌کنندگان بیشتر شود و ترافیک اینترنتی پیش آید و در روند ثبت مدارک دوچار مشکل شویم.

 

فرماندار پارسیان عنوان داشت: آمار ثبت نام‌کنندگان شهرستان پارسیان از مورخه 30 اسفندماه 95 تاکنون به 45 نفر رسیده است که بیشترین داوطلبان مربوط به بخش مرکزی هستند.

 

رادمهر ابراز کرد: در روستاهایی که مثلاً شوراهای آنها سه نفره است حتما تلاش کنند که تعداد ثبت نام‌کنندگان آن روستا برابر قانون انتخابات شوراها صورت پذیرد چراکه هیچ محدویتی در تعداد داوطلبین نیست ولی اگر تعداد داوطلبین شورا در یک روستا کمتراز حد قانونی باشد در آن منطقه، شورا تشکیل نمی‌شود پس بنابراین مردم عزیز و ساکنین روستاها به این موضوع توجه داشته باشند.

فرماندار پارسيان: 45 نفر تاکنون برای حضور در انتخابات شورا ثبت نام کرده‌اند

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 17423
بازدید دیروز: 13550
بازدید ماه:47601
بازدید سال:2381661
بازدید کل:2521384