» » » رئيس هيأت اجرايي پارسیان: متاسفانه شاهد وعده های دروغ توسط برخي از كانديداهاي احتمالي شوراها هستيم / كانديداها در چارچوب اختيارات قانوني با مردم صحبت كنند


رئيس هيأت اجرايي پارسیان: متاسفانه شاهد وعده های دروغ توسط برخي از كانديداهاي احتمالي شوراها هستيم / كانديداها در چارچوب اختيارات قانوني با مردم صحبت كنند

رئيس هيأت اجرايي پارسیان:

متاسفانه شاهد وعده های دروغ توسط برخي از كانديداهاي احتمالي شوراها هستيم / كانديداها در چارچوب اختيارات قانوني با مردم صحبت كنند.

 

رئيس هيأت اجرايي شهرستان پارسیان گفت: متاسفانه شاهد وعدهاي فراقانوني و دروغ توسط برخي از كانديداهاي احتمالي هستيم كه خارج از وظايف و حدود اختيارات خود به مردم وعده می‌دهند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان محمد رادمهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پارسیان اظهار داشت: ثبت نام شوراها به‌صورت رسمی در محل فرمانداری پارسیان از مورخه 30/12/95 شروع شده است و تا مورخه 6 فروردین 96 ادامه دارد.

 

 

وی افزود: طبق قانون در بررسی پرونده داوطلبانی که قصد دارند کاندیدای شورای شهر و روستا شوند هرگونه تخلفی وجود داشته باشد مانتد تبلیغات زودهنگام، تخلف برای آنها محسوب می‌شود و در پرونده آنها ثبت خواهد شد.

 

رئیس هیأت اجرایی شهرستان پارسیان عنوان داشت: کاندیدای شورای شهر به فرمانداری و روستاها به بخشداری‌های محل سکونت خود مراجعه کنند.

 

رادمهر با بیان اینکه ملاک هیأت اجرایی اصل قانون و بی‌طرفی کامل و امانت‌داری و صیانت از آرای مردم است، تأکید کرد: حضور در برخی محافل و مراسم‌ها نباید به گونه‌ای باشد که تلقی طرفداری یا حمایت از جریان یا کاندیدای خاصی باشد.

 

وی بیان کرد: همه باید کار کنیم که انتخابات پرشوری در کشور رقم بخورد چراکه حضور در انتخابات تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های شهدا و نظام وانقلاب است و حضور مردم در پای صندوق‌های رأی از همه چیز برای ما مهمتر است.

 

فرماندار پارسیان با بیان اینکه ثبت نام پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر از صبح دیروز 30 اسفند همزمان با سایر نقاط کشور در فرمانداری پارسیان با حضور سه اکیپ آغاز شده است وتا ششم فروردین سال جاری ادامه دارد، گفت: پس از ثبت نام به مدت ده روز بررسی وضعیت داوطلبان و تعین صلاحیت‌های آنها انجام خواهد شد.

 

رادمهر ادامه داد: هیأت اجرایی شوراهای شهر برابر برنامه زمان‌بندی شده از بین 30 نفر معتمدین انتخاب شده است که هشت نفر به‌عنوان اعضای اصلی و پنج نفر على البدل هستند.

 

رئیس هیأت اجرایی شهرستان پارسیان با بیان اینکه هیأت نظارت شوراها و بازرسی در فرمانداری حضور دارند وظایف خود را انجام می‌دهند، تصریح کرد: حضور حداکثری وظیفه ملی و شرعی و انقلابی مردم است در شرایطی که دشمن مرتبأ ما را تهدید می‌کند حضور در پای صندوق‌های رأی ناامید کردن دشمنان انقلاب اسلامی را به همراه دارد و حضور باشکوه مردم در انتخابات به بیمه کردن انقلاب در تمامی عرصه‌های بین‌المللی کمک می کند.

 

وی ابراز داشت: وظیفه همه عوامل اجرایی صحت اجرا با قرار دادن ملاک قانون انتخابات و رعایت اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری و رعایت حق‌الناس و سلامت اجرای انتخابات در تمامی فرآینده‌های برگزاری انتخابات است.

 

رادمهر یادآور شد: کاندیداها اصل اخلاق انتخابات را رعایت کنند و در چارچوب اختیارات قانونی با مردم صحبت کنند، متاسفانه شاهد وعدهای فراقانونی و دروغ توسط برخی از کاندیداهای احتمالی هستیم که خارج از وظایف و حدود اختیارات خود به مردم وعده می‌دهند چراکه چنین وعده‌هایی آسیب جدی را به مردم عزیز وارد می‌آورد وهمچنین تبلیغات زودهنگام آنها خلاف اخلاق انتخابات است وجرم محسوب می‌شود.

 

فرماندار شهرستان پارسیان در پایان سخنانش تصریح کرد: کمیته جرایم و تخلفات انتخاباتی در دادگستری شهرستان تشکیل شده است و هدف این کمیته پیشگیری از تخلفات انتخابات است و تبادل اخبار و رصد تخلفات و دادن تذکر و پیگیری تخلفات از وظایف این کمیته است.

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 17333
بازدید دیروز: 13550
بازدید ماه:47511
بازدید سال:2381571
بازدید کل:2521294