» » » فرماندار پارسیان، در پیامی فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و امام سجاد(ع)، را به مردم شهرستان تبریک گفت.


فرماندار پارسیان، در پیامی فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و امام سجاد(ع)، را به مردم شهرستان تبریک گفت.

فرماندار پارسیان، در پیامی فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و امام سجاد(ع)، را به مردم شهرستان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان محمد رادمهر فرماندار شهرستان پارسیان در پیامی روز جانباز را به تمام ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و روز پاسدار را به پاسدران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

 


فرارسیدن سالروز میلاد فخر کائنات حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و روز پاسدار و همچنین سالروز میلاد فرخنده و مسعود پرچمدار حماسه جاویدان کربلا حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را به عموم جانبازان و پاسداران عزیز و خانواده های معزز آنان تبریک و تهنیت می گوییم.
جانبازان و پاسداران با ایثارگری و جانفشانی در طول دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته و دارند و امروز نیز در این مسیر آماده جانفشانی هستند.
تکریم جانبازان تکریم ارزشها، خوبی ها و ایثارگریهاست و نظام اسلامی ما در سایه ی این تفکر و فرهنگ ناب به بار نشسته ، و به عنوان الگوی حکومت مردم اسلامی یعنی به جهانیان معرفی شده است.
ایران اسلامی همواره و با رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) جانباز انقلاب اسلامی و به برکت خون شهداء و مجاهدت جانبازان و پاسداران عزیز مسیر رشد و تعالی را طی نموده است.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه و سقای تشنه لب دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان پرافتخار میهن اسلامی بویژه پاسداران غیور و جانبازان سرافراز شهرستان پارسیان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق حیات سرافرازانه توأم با عزت و سربلندی در پرتو نعمت نظام والای اسلامی برای همه این عزیزان را مسئلت دارم.
    محمد رادمهر
 فرماندار شهرستان پارسیان
 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

پارسیان در یک نگاه

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 207
بازدید دیروز: 17282
بازدید ماه:38688
بازدید سال:294093
بازدید کل:433816