» » » جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد


جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد

جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ جلسه پیگیری پروژه ساماندهی سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان و با حضور عباسی ریاست حوزه قضایی پارسیان، دکتر علامه مدیرعامل صنایع انرژی‌بر پارسیان، مسئولان و نمایندگان ادارات كل مربوطه استان هرمزگان و شهرستان پارسیان برگزار شد.

ابتدا كارشناسان و مسئولان حاضر، گزارشی از آخرین وضعیت کارها و روند انجام پروژه كانال هدایت آب سد بردول مطرح و مسائل و مشکلات مربوطه را بیان و راهکارهای مناسب را پیشنهاد دادند.

سپس آقای علامه مديرعامل صنايع انرژى‌بر پارسيان، ضمن ارائه توضیحاتی، از مسئولان دستگاه‌هاى اجرايى خواست مشكلات مربوطه كه باعث كاهش سرعت روند احداث پروژه می‌شود را سريعا برطرف نمايند.

فرماندار شهرستان پارسیان ضمن عرض تسليت به مناسبت رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و ثامن الحجج علی بن موسی امام رضا(ع) بيان كرد: همه دستگاه‌هاى دولتى و متولی باید به تعهدات خود در زمان مشخص شده عمل کنند و پاسخگو مسئولیت خویش باشند.

وی اضافه نمود: هر دستگاهی که به این پروژه مرتبط است، باید مسائل و مشکلات سر راهش را مطابق نص صریح قانون حل و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری مستمر کند.

فرماندار شهرستان پارسیان با اشاره بر اينكه اين پروژه بسیار حائز اهمیت است، عنوان نمود ما انشالله دو هفته آینده سلسله جلسات مستمر پیگیری را خواهیم داشت و کار های عملی و انجام شده را از دستگاه‌ها می‌خواهیم و برابر ضوابط و مقررات ترک فعل، قصور و سهل‌انگاری‌هایی که منجر به تضییع وقت و سرمایه در روند این پروژه شده را محاسبه و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.


وی افزود: فصل بارندگی و زمستان نزدیک است و باید سریعا جلوی مشکل سیلاب که در گذشته خسارات فراوانی را به مردم شريف شهرستان تحمیل نموده گرفته و مسیل زیر سد بردول با سرعت احداث گردد.

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.