» » » مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان با معاون بهره برداری شرکت آبفای هرمزگان دیدار و گفتگو نمود


مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان با معاون بهره برداری شرکت آبفای هرمزگان دیدار و گفتگو نمود

مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان با معاون بهره برداری شرکت آبفای هرمزگان دیدار و گفتگو نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان با مهندس صادقی معاون بهره برداری شرکت آبفای استان هرمزگان و قاسمپور مدیر آبفای شهرستان پارسیان دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات حوزه آب شهرستان گفتگو نمود.

مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان در این جلسه ضمن تاکید بر اجرای طرح بزرگ احداث آب شیرین کن و اجرای خط انتقال آب از اسکله جواد الائمه به پارسیان یادآور شدند: شرکت های خدمات رسان مانند آبفا در هر شرایطی چه اعتبار باشد و چه نباشد باید به فعالیت های خود ادامه  دهند و برای تسریع در کار اتمام پروژه‌های آبرسانی آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در جهت پیشبرد پروژه های آب در سطح این شهرستان اعلام نمود.

مهندس رضاپور سردره در ادامه تصریح نمود : شرکت آبفا در راستای تامین آب سالم و باکیفیت ، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد.

در این دیدار مدیر شرکت آبفای شهرستان پارسیان  گزارشی از وضعیت آب شهرستان،  نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه دادند.

لازم به ذکر است که در این جلسه ضمن وعده مهندس صادقی مبنی بر تهیه و ارسال 12 کیلومتر لوله (۴ کیلومتر جهت تکمیل پروژه پیشو و قاسم آباد ، ۳ کیلومتر جهت تکمیل و اجرای شبکه و خط انتقال آب روستای حسین آباد و ۵ کیلومتر جهت بازسازی شبکه توزیع فرسوده شهر و روستاهای شهرستان)

 اجرای طرح تکمیل عملیات اجرایی لوله گذاری خط انتقال مجتمع ساحلی،

اجرای خط انتقال آب از روستای اکبری تا تمبو،

اجرای عملیات آبرسانی به روستای حسین آباد بوچیر،

تکمیل عملیات احداث مخزن شهر دشتی،

مرمت مخزن فرسوده میلکی

تکمیل عملیات اجرایی خط انتقال آب دمتیر

اجرای خط انتقال روستای پیشو و قاسم آباد
از مهمترین مصوبات این جلسه بود

در پایان از طرف فرماندار بابت تلاش و زحمات مجموعه مدیریت امور آبفای شهرستان در پایداری آب در تابستان گذشته با اهدای لوح یادبود ، تشکر و قدردانی بعمل آمد.

مهندس رضاپور سردره فرماندار پارسیان با معاون بهره برداری شرکت آبفای هرمزگان دیدار و گفتگو نمود

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.