» » » دیدار مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با دکتر رحیمی معاون قوه قضائیه در تهران


دیدار مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با دکتر رحیمی معاون قوه قضائیه در تهران

دیدار مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با دکتر رحیمی معاون قوه قضائیه در تهران

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان، مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان به اتفاق مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی،اجتماعی فرمانداری پارسیان با دکتر رحیمی معاون قوه قضائیه دیدار و گفتگو نمودند.

 

فرماندار پارسیان گفت: موات بودن زمین های شهرستان پارسیان نگرانی جدی مردم این منطقه است که خواستار تسریع در تصمیم‌گیری‌ها و نتیجه به نفع مردم هستیم.

 

مهندس رضاپور افزود:  طی بازدید و دیدار معاون قوه قضائیه از شهرستان پارسیان و دیگر مشکلات حوزه قضایی و تعیین نوعیت زمین ها قول مساعد دادند توجه بیشتری به این منطقه شود که خوشبختانه اقداماتی در حال انجام است و ما خواستار تسریع در انجام آنها هستیم.

 

‌وی با اشاره به اینکه پروندهای زمین های موات جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع داده شده، تاکید کرد: ما میخواهیم هر تصمیمی در نهایت گرفته میشود به نفع مردم باشد.

 

ایشان در ادامه در خصوص حوزه قضایی شهرستان بیان داشت: موقعیت استراتژیک پارسیان و مسائل و موارد حاکم بر شهرستان ، مطالعات جمعیتی، نیز وجود صنایع اقتصادی در غرب شهرستان، تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی از لحاظ کمی و کیفی  و نیاز به احساس امنیت ذهنی و امنیت عینی مردم و سرمایه‌ گزاران ،می‌طلبد در حوزه قضایی توسعه ساختار آن به شکلی عمل شود که رضایت مردم به همراه داشته باشد.

 

مهندس رضاپور در ادامه با توجه به استقرار صنایع انرژی بر پارسیان، بیان داشت؛ علاوه بر جمعیت ثابتی که  طبق سرشماری سال ۹۵ بیش از ۵۶هزار نفر اعلام شده ، و با افزایش جمعیتی شناور۵۰ هزار نفری در آینده نه چندان دور مواجه خواهیم شد.

 

ایشان تصریح نمود: از دیدگاه پدافند غیر عامل، نگاهی وسیع به ساختار توسعهِ همه جانبه شهرستان باید داشت.

 

 دکتر رحیمی معاون قوه قضاییه با اشاره به دغدغه های فرماندار پارسیان تشکر نمودند و گفت :از بُعد تحلیل نرخ جمعیتی شهرستان مطمئنا ًتقویت ساختار قضائی در دستور کار قرار دارد و رضایت و خوشنودی شهروندان در اولویت این حوزه می باشد.

 

 وی همچنین در مورد زمین‌های موات گفت: با توجه به ملاک های موجود، شاخص ها و اسناد می باشد ولی ما تلاش خود را در جهت رفع مشکلات امور قضایی و زمین های موات تسریع خواهیم کرد.

دیدار مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با دکتر رحیمی معاون قوه قضائیه در تهران

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.