» » » معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری پارسیان : عملکرد مناسب اعضا ستاد تنظیم بازار نقش مهمی در رفاه و آسایش مردم دارد


معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری پارسیان : عملکرد مناسب اعضا ستاد تنظیم بازار نقش مهمی در رفاه و آسایش مردم دارد

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری پارسیان :

 عملکرد مناسب اعضا ستاد تنظیم بازار نقش مهمی در رفاه و آسایش مردم دارد

 

جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان به ریاست مهندس جاسمی معاونت عمرانی و برنامه ریزی و با حضور اقای خوشدل رییس اداره صنعت،معدن و تجارت ،اتاق اصناف وکلیه اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

 

معاون فرماندار با اشاره به اهمیت و نقش بازار در  آسایش مردم گفت تامین مایحتاج و کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم ،نظارت و بازرسی مستمر از واحدهای صنفی از مهمترین وظیفه ستاد تنظیم بازار است و عملکرد مناسب اعضا نقش مهمی در رفاه و رفع نگرانی های مردم دارد.

 

وی افزود با برنامه ریزی منسجم و نظارت دقیق می توان بسیاری از دغدغه ها  و مشکلات موجود را کاهش داد و در راستای کسب رضایتمندی مردم و خدمات بهتر به شهروندان همه دستگاه های عضو باید تعامل و همکاری لازم را داشته باشند و در این زمینه هرگونه کوتاهی و کم توجهی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

 

ایشان بیان داشت برای جلوگیری از افزایش غیر مجاز قیمتها باید کنترل و نظارت بر بازار تشدید شود و مردم نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس حاصل نموده تابا متخلفان برابر قانون برخورد گردد.

 

ایشان مطرح نمود سامانه یکپارچه  اعلام قیمت کالا و اقلام مصرفی (سیاق)راه اندازی شده و مردم علاوه بر اگاهی از قیمت مصوب کالا ها می توانند شکایات و تخلفات صنفی در این سامانه ثبت کنند و قابلیت استعلام قیمت به صورت پیامکی نیز وجود دارد و مردم برای اگاهی از قیمت کالاها باید نام کالای مورد نظر را به شماره ۳۰۰۰۹۱۲۴ پیامک نموده و بصورت خودکار از طریق سامانه قیمت کالا ارسال می شود.

 

وی در ادامه جلسه ،در کارگروه ارد و نان عنوان کرد نان قوت غالب مردم در سبد خانوارها محسوب می شود و باید با بهترین کیفیت به دست مصرف کننده برسد و در این راستا نیازمند نظارت و بازرسی بیشتر بر نانواییها و واحدهای پخت نان می باشد

 

ایشان تاکید نمود کلیه نانواییها مکلف به رعایت نکات بهداشتی، قیمت مصوب ،بهبود وارتقا کیفیت نان بوده وباید تابلو قیمت و روزهای تعطیل و ساعات پخت نان را در معرض دید مشتریان قرار دهند و اکثر نانواییهایی که آرد یارانه ای دریافت می نمایند موظفند نان رابه نرخ مصوب به صورت کیلویی ۱۷۰۰تومان عرضه نموده ودر زمینه جلب رضایت مردم اهتمام ویژه داشته باشند.

 

گفتنی است کنترل و تشدید بازرسیها بر بازار و گشتهای مشترک،تامین به موقع کالاهای اساسی و مصرفی،تعیین تکلیف وضعیت قیمت انواع ماهی،بررسی کرایه حمل ارد،لزوم رعایت ضوابط مرتبط با نانواییهای ازاد پز و یارانه ای و موافقت با صدور مجوز سه نانوایی در روستاهای تابعه از جمله مصوبات این جلسه بوده است.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری پارسیان :  عملکرد مناسب اعضا ستاد تنظیم بازار نقش مهمی در رفاه و آسایش مردم دارد

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 831
بازدید دیروز: 4450
بازدید ماه:84322
بازدید سال:527497
بازدید کل:7139705