» » » رضاپور فرماندار پارسیان خبرداد: خط صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر در پارسیان راه اندازی شد


رضاپور فرماندار پارسیان خبرداد: خط صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر در پارسیان راه اندازی شد

رضاپور فرماندار پارسیان خبرداد: خط صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر در پارسیان راه اندازی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، نشست صمیمی مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با نمایندگان تجار و با حضور معاون سیاسی فرمانداری و نماینده دریابانی ، مدیر گمرک و مسئولین شورای لنجداران و کشتیرانی در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 فرماندار پارسیان در ابتدا با اشاره به تاکید دکتر همتی استاندار معزز هرمزگان مبنی بر راه اندازی خط صادرات در پارسیان گفت : مسئولین دستگاه های اجرایی و اعضای شورای تامین شهرستان پارسیان تعامل و همراهی با تجار و سرمایه گذاران را در زمینه صادرات محصولات غیر نفتی را دارند.

 

مهندس رضاپور فرماندار پارسیان ابراز امیدواری کردو گفت : خط صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر در پارسیان راه اندازی شد و در همین راستا رونق و توسعه و اشتغال در شهرستان بهمراه خواهد داشت .

 

رئیس شورای اداری پارسیان با بیان اینکه مرز رسمی برای شهرستان تخصیص داده شده ،گفت : دریابانی ، گمرک و اداره بنادر و دریانوردی و شورای لنجداران پارسیان آماده همکاری با تجار در بندر شیوء هستند .

 

فرماندار پارسیان در ادامه با اشاره به اینکه بندر تبن و بندر شیوء نزدیکترین بنادر در ایران به کشور قطر هستند، افزود : ۴۷ هکتار جهت پسکرانه بندر شیوء به محدوده اداره بنادر و دریانوردی الحاق شد و زیر ساختهای بندر شیوء آماده خدمت رسانی به سرمایه گذاران و تجار می باشد .

 

لازم به ذکر است :مهندس رضاپور  فرماندار پارسیان بعداز جلسه به اتفاق معاون سیاسی فرمانداری و رئیس ادارات راهداری و صمت و شورای لنجداران و نماینده تجار از بندر شیوء و اسلکه و رمپ تخلیه و بارگیری در حال ساخت بازدید نمودند .

رضاپور فرماندار پارسیان خبرداد: خط صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر در پارسیان راه اندازی شد

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 740
بازدید دیروز: 4450
بازدید ماه:84231
بازدید سال:527406
بازدید کل:7139614