» » » فرماندار پارسیان : روابط عمومی زبان گویای اداره است


فرماندار پارسیان : روابط عمومی زبان گویای اداره است

فرماندار پارسیان : روابط عمومی زبان گویای اداره است/ مدیرانی که توانایی همراهی لازم برای خدمت به مردم را ندارند از بدنه مدیریتی دولت در شهرستان خارج شوند .

 

فرماندار پارسیان با اشاره به عدم پاسخگویی برخی ادارات، اظهار‌کرد: مدیرانی که توانایی لازم ندارند از بدنه دولت خارج شوند.

به گزارش پایگاه خبری پارسیان خبر؛ عباس میرزاد، فرماندار پارسیان طی یک مراسمی از روابط عمومی های فعال ادارات در شهرستان تجلیل کرد.

عباس میرزاد، فرماندار شهرستان پارسیان دراین مراسم آینده شهرستان پارسیان را در حال توسعه و پرفراز و نشیب دانست و اظهار‌کرد: پارسیان شهرستانی در حال توسعه است و آینده این شهرستان میتواند پرفراز و نشیب و پرشتاب باشد زیرا در برخی حوزه ها باعث رشد و رونق خواهد شد و در برخی حوزه ها با توجه به سرازیر شدن جمعیت و نبود زیرساخت های لازم ، در صورت غفلت مدیران آسیب زا خواهد بود.

وی، با اشاره به همجواری شهرستان پارسیان با پارس جنوبی، تصریح کرد : در حال حاضر ۵۷۰ دانش آموز که والدین آنها در پارس جنوبی مشغول فعالیتند در مدارس پارسیان مشغول به تحصیل هستند و در دیدار اخیر مدیران پارس جنوبی نیز وعده ایجاد مدرسه ۱۲ کلاسه را در شهرستان داده اند اما تاکنون محقق نشده است که در صورت عدم تحقق این وعده ها، این دانش آموزان در اولویت ثبت نام نخواهند بود .

فرماندار پارسیان، با بیان اینکه شهرستان در حال توسعه است، گفت: در بخش کشاورزی وضعیت مناسبی داریم و اگر سال آینده نیز اتفاقی رخ ندهد خبرهای خوبی در بخش کشاورزی خواهیم شنید اما باید رویه فعلی تغییر پیدا کند و زمین های کشاورزی بصورت کشت گلخانه و توسط افراد بومی کشت شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان، قابلیت های دیگر شهرستان را در حوزه گردشگری برشمرد و تاکید کرد: پارسیان دارای ظرفیت های و قابلیت های مناسبی است که تاکنون در برخی زمینه ها از آن غفلت شده است ، و در شرایط موجود جایگاه روابط عمومی به عنوان زبان گویای ادارات و انعکاس خواسته ها و نیازهای مردم می تواند در این مقوله موثر باشد در صورتی که برخی از مدیران ادارات از این خواب غفلت بیدار شوند و بدنبال توسعه شهرستان باشند .

فرماندار پارسیان : روابط عمومی زبان گویای اداره است

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با فرماندار

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 590
بازدید دیروز: 1742
بازدید ماه:6357
بازدید سال:163358
بازدید کل:6775566